Люди

“На нас чекають наші люди” , – прикарпатський доброволець штурмової бригади «Лють»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

«Сапсан» – інструктор штурмового полку поліції «Сафарі». Позивний – хижа пташка – обрали не просто, адже він – оператор БПЛА. А віднедавна – й доброволець до штурмової бригади «Лють».

Чоловік щодня готується до бойових дій та активно готує інших, пише Репортер з посиланням на поліцію області.

Лють

До початку повномасштабної війни Василь два роки служив водієм у роті поліції особливого призначення. 24 лютого внесло корективи у життя прикарпатського поліцейського і службовий автомобіль він змінив на безпілотний літальний апарат.

Перше бойове «хрещення» відбулося в Запорізькій області. «Сапсан» вичислив ворожі позиції з висоти польоту, а побратими з полку «Сафарі» завдали ворогам нищівного удару. І таких бойових «вильотів» у чоловіка за кілька місяців було чимало.

Я бачив ті жахіття, які творили на українській землі російські війська. Нас чекають наші люди в окупації, наші військові, які перебувають на фронті. Ми не маємо права залишати їх там наодинці, покидати напризволяще, – розповідає «Сапсан».

Полк спецпризначення «Сафарі», у якому служить Василь, переходить до штурмової бригади «Лють». Новостворений підрозділ оснащується новітньою зброєю та технікою. «Сапсан» – один з інструкторів тактичної підготовки для новобранців.

Читайте: У російському Ростові-на-Дону велика пожежа – горить будівля ФСБ, чути вибухи (ФОТО, ВІДЕО)

Допомагає опановувати різні види озброєння. Поліцейський каже, що його тішить, що добровольці – вмотивовані українці, готові давати відсіч ворогу. До штурмових боїв щодня готуються і сам: «Якщо бачиш, що можеш щось зробити, то треба йти та робити, а не чекати, поки це хтось за тебе зробить»

Василь переконаний, що бійцям не забракне люті виперти окупантів з української землі. І додає: разом із побратимами боротиметься лише до Перемоги.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.