Люди Світ Фото

На Хоткевича у Франківську з’явиться стоянка на 555 квадратних метри (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На вулиці Гната Хоткевича облаштовують розворотне кільце загальною площею 1384 квадратних метри. З них асфальтоване покриття – заїзна кишеня та стоянка – займає 555 квадратних метри, бруковані мощення – 323 квадратні метри. Окрім того відведуть 74 квадратні метри для озеленення, встановлять лавки та вуличне освітлення, повідомляє прес-служба міського голови.

1466065431_img_4671_novyy-razmer

Процес облаштування площадки оглянув міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з депутатом міської ради від цього округу Стефаном Магасом та директором департаменту житлової, комунальної політики і благоустрою Михайлом Смушаком.

«Ця ділянка була дуже проблемною. Автобуси не мали належного місця для стоянки та розвороту. Територія потребувала асфальтування. Ось тепер підійшли до можливості реалізації цього ремонту до того ж комплексно. Додатково облаштуємо відпочинкову зону,» – зазначив Руслан Марцінків.

1466065500_img_4677_novyy-razmer

Як розповів Стефан Магас, на час ремонту автобуси розвертатимуться відповідно до тимчасової схеми. Він наголосив, що для цього влада спільно з поліцією вжила всіх необхідних безпеки. Також депутат розповів, що паралельно на вулиці планують благоустрій дворів поблизу буд. 50/1, 50/2. А раніше, додає міський голова, на цій ділянці відремонтували тротуари з обох сторін.

1466065453_img_4682_novyy-razmer

Ремонт кільця закінчать приблизно за місяць. Ускладнює процес те, що потрібно посунути високовольтні мережі, що проходять саме на території розкопок. Вартість ремонту – 1 млн. 200 тис. грн.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні