Люди Фото

На Франківщину приїхали японці та цікавилися енергетичною галуззю області (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Басараб зустрівся з представниками японської компанії «JICA». Сторони обговорили питання залучення інвестицій для розвитку енергетичного сектору Прикарпаття.

IMG_9128_(1)

«Компанія «JICA» цікавиться об’єктами енергетичної галузі, які здійснюють енергогенерацію, передачу і розподіл електроенергії, теплопостачання, – розповів представник компанії Кіотака Цукімото. – Ми побачили, що у вас функціонує хоча і старе, але дуже добре збережене обладнання. Вважаю, що Прикарпаття має усі шанси на фінансування модернізації об’єктів енергетичної сфери».

IMG_9130

У свою чергу, Сергій Басараб запевнив гостей у всебічному та повному сприянні керівництва області для реалізації проектів щодо модернізації енергетичної галузі Прикарпаття.

IMG_9136_(1)

«Можете розраховувати на нашу підтримку. – запевнив Сергій Басараб. – Ми маємо досвід плідної співпраці з Японією у питанні забезпечення обладнанням для реабілітаційного центру, за що щиро вдячні вашій країні. Готові розвивати відносини між нашими державами й у інших сферах».

20160220_140419

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: