Люди Спорт Фото

На Франківщині завершився дитячий футбольний турнір пам’яті Івана Краснецького (ФОТО)

З 8 по 9 червня, в селі Братківці Тисменицького району проходив сьомий дитячий футбольний турнір присвячений пам’яті відомого футболіста та тренера Івана Краснецького.

В турнірі приймали участь 13 дитячих команд, які були представленні двома віковими групи.

У віковій групі 2005 року народження взяло участь вісім команд, які на першому етапі свої поєдинки проводили у двох групах.

Переможці груп стали команди «Надія-Станіславів» Братківці та калуський «Ігровик», які й зіграли у фінальному матчі за головний трофей турніру.

Цікаво, що команда «Надія Станіславів», в якій працюють Іван Скіцко та Ярослав Ватаманюк, знанні по роботі в НФК «Ураган», утворена зовсім недавно і є однією із наймолодших футбольних шкіл області.

Юні футболісти з Братківців поступилась калушанам у фіналі з рахунком – 0:4. В матчі за третє місце, команда СДЮСШОР «Прикарпаття» переграло з рахунком 2:0, команду ДЮСШ із Конотопа.

У віковій групі 2004 року народження взяло участь п’ять команд, які змагались між собою по коловій системі.

Команда СДЮСШОР «Прикарпаття» ( тренер Анатолій Редушко) у всіх своїх поєдинках здобула перемоги та заслужено здобула головний кубок турніру. Друге місце виборола команда Братківців «Надія Станіславів», третіми стала команда ДЮФК «Ніка-05».

По завершенню фінальних матчів, організаторами турніру було нагороджено переможців та призерів турніру, а також кращих юних футболістів на турнірі в номінаціях кращий воротар, захисник, нападник та бомбардир.

Коротка довідка: Іван Краснецький народився 18 травня 1945 року в селі Братківці. Виступав за команди майстрів «Спартак» Івано-Франківськ, СКА Львів, «Фрунзенець» Суми. З командою «Спартак» в 1969 році виборов звання чемпіона Української РСР.  Навчався та успішно закінчив Івано-Франківський педагогічний інститут, Київський інститут фізичної культури та Вищу школу тренерів у Москві.

По завершенню кар’єри футболіста працював тренером. Найбільшого успіху досяг з футбольною командою «Прикарпаття». Спочатку в 1987 році, як тренер, виборов з командою бронзові нагороди чемпіонату СРСР серед команд другої ліги, а в 1991р., як головний тренер – срібні останнього чемпіонату СРСР серед команд другої ліги. ( світлина команди). Саме цей успіх дозволив команді «Прикарпаття», 25 років тому стати учасником першого чемпіонату незалежної України серед команд вищої ліги.

Останні роки свого життя Іван Краснецький працював у ВПУ-21 та СДЮСШОР «Прикарпаття».