Люди Розваги Фото

На Франківщині розпочав роботу єдиний в Україні табір, де дітей навчають літати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На Івано-Франківщині діє унікальний пластунський табір, де дітей навчають польотам у небо. Уже шість днів пластуни з усіх куточків України вивчають тут основи авіації та пробують самостійно злетіти у височінь.

para03

Дитячий табір «Чота Крилатих» на Івано-Франківщині відкривається кожного року. До села Луквиця Богородчанського району їдуть пластуни, які мріють навчитися літати.

До теми: Село крилатих

«Літаємо ми тільки на парапланах і дельтапланах, але вчимо й іншій авіації. Основна ідея цього табору – зацікавити дітей авіацією. Бо багато молоді сьогодні думає, що авіація – це тільки для обраних. Ми їм хочемо показати, що це не так, і літати може кожен», – каже комендант табору Володимир Максимчук.

chota_00

Цього року  табір прийняв 25 дітей. Уже шість днів вони вивчають теорію та займаються наземною підготовкою,  завтра спробують самостійно піднятись у небо. Втім, аби злетіти на параплані, треба мати не лише знання, а й непогану фізичну підготовку. Із трьох парапланів, які має табір, найменший важить 40 кг.

До теми: Відчайдушні вітролови

Єдиний в Україні авіаційний табір заснував пілот-інструктор Сашко Красіліч.  Його захоплення небом розпочалось 15 років  тому, впродовж яких він освоював різні літальні апарати. Нині чоловік вже управляє гелікоптером. Свою любов до польотів передає і дітям.

para01

«Кожен політ по-своєму унікальний. Кому чогось бракує на землі, отримує це в небі. Емоції – виключно позитивні, ніколи не відчував негативу в польоті. Навіть коли сумно на землі, береш параплан, злітаєш і забуваєш, чому було сумно», – зазначив Сашко Красіліч.

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні