Люди

На фасаді Бовшівської гімназії відкрили мурал Да Вінчі

Google+PinterestLinkedInTumblr

На фасаді Бовшівської гімназії відкрили та освятили мурал, присвячений пам’яті Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”), який навчався у цьому навчальному закладі.

Про це повідомляє Бурштинська міська рада.

мурал

Мурал створено за ініціативи директорки гімназії Оксани Курдидик. На ньому зображений портрет Да Вінчі та символіка його підрозділу.

Кращого місця для створення муралу, ніж стіни рідної гімназії у рідному селі не знайти…Вірю, що наші учні вчитимуться на прикладах таких як Дмитро та інші воїни, які захищають нашу країну. Ми завжди будемо їх пам’ятати”, – зазначила директорка.

Створив мурал художник з Харкова Андрій Пальваль, який у своєму інстаграм-каналі написав:

Якийсь неймовірний пазл склався вкінці жовтня. Було чітке усвідомлення того, що я мав опинитися там, в селі Бовшів і зробити мурал на твою честь. Я можу підтвердити одне, друже командире – тебе люблять, твою пам’ять плекають, школа в Бовшеві носить твоє ім’я….”

мурал

Нагадаємо, що у серпні цього року на сесії Бурштинської міської ради було прийнято рішення щодо присвоєння імені Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”) Бовшівській гімназії та перейменування її на Бовшівську гімназію імені Дмитра Коцюбайла (“Да Вінчі”).

Читайте: На війні загинув Герой України з Прикарпаття Дмитро Коцюбайло «Да Вінчі»

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.