Відео Люди Соціум

На Долинщині невідомі зламали 700 кущів лохини на фермі майданівця (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
8 липня фермер-майданівець Руслан Фіголь з Долини планував почати збір урожаю лохини. Але в ніч на Івана Купала невідомі хулігани зайшли на ділянку у селі Оболоня та поламали 700 кущів.

Сільським господарством Руслан Фіголь зайнявся у 2014 – після вогнепального поранення на в живіт на Революції Гідності. Руслан переніс дві складні операції в Україні, далі лікувався у Вроцлаві, де йому провели ще три операції й повний курс реабілітації. Чоловік більше не міг їздити на заробітки, тому отриманні від держави за поранення 700 000 грн вклав у вирощування лохини, пише Курс.

Вільної землі у сільради не було, і Руслан домовився про довгострокову оренду земельної ділянки з Дмитром Блохіним – землевпорядником Оболонської сільради. Платив за оренду по 10 000 грн на рік.

«Платив два роки. Коли кущі почали плодоносити, жінка Блохіна сказала, щоб я забирався з ділянки і забирав з собою кущі. Стався конфлікт, вони захотіли отримувати більшу суму, тепер вони вказують, що хочуть 50% від вирощеної ягоди. Також у мене був конфлікт з сільською радою, оскільки я не погоджуюся з питаннями, які вирішуються в Оболонській сільраді», – розповідає Руслан Фіголь у відео Авто Майдан.

Поламані кущі фермер виявив у неділю, 7 липня, зранку. Знищено майже весь верхній сорт. Завтра планували почати збір ягід. З 800 кущів поламали 690, ще 10 витягнули із землі. Загалом на ділянці росте 4000 кущів лохини.

«Нижній сорт не чіпали, він ще не достиглий – знали, що саме йти ламати».

Також хулігани порізали 4 колеса на тракторі, що стояв неподалік. За словами Руслана, зловмисників було кілька – одній людині треба більше часу, аби поламати всі кущі. Працівники поліції більше 30 хвилин підраховували зламані кущі.

Завдані збитки підприємець оцінює у 400 тис грн.

Заступник голови Долинського районного об’єднання АТО Володимир Стефанишин заявив, що цей випадок обговорять на загальних зборах учасників бойових дій. Будуть звертатися до представників влади, поліції, щоб винні були притягнуті до відповідальності.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.