Люди

На аукціоні Нікіти Тітова виручили 280 500 грн на придбання автівок на передову

Google+PinterestLinkedInTumblr

19 грудня у Франківську відбувся благодійний аукціон графіки відомого художника Нікіти Тітова, аби допомогти ЗСУ. Це спільний благодійний проєкт ГО «Громадська ініціатива Галичини», «Врятуймо скарби разом!» та Арт-проєкту «Бог між нами! Переможемо разом!». Всього на аукціоні представили 15 лотів, за які вдалося вторгувати 265 000 грн. Ще 15 500 грн надали благодійники, пише Репортер.

Аукціон – підсумок того, що ми робили протягом року, – говорить автор проєкту «Врятуймо скарби разом» Валерій Твердохліб. – Історію Нікіти у нашому місті знає вузьке, мистецьке коло. Але ми б хотіли розширити його. Бо сама постать Нікіти Тітова є знаковою для Франківська, України і для нашої боротьби.

Всього на аукціоні представили 15 лотів. З них 14 – відібрані з виставки «Бог між нами! Переможемо разом!». Останній, 15 лот, був особливим. Кошти, вторговані на аукціоні, скерують на придбання автомобілів на передову.

Завдяки друзям і однодумцям, меценатам і волонтерам, помічникам святого Миколая мали вчора неймовірний теплий вечір у залі Сакрального мистецтва Івано-Франківського краєзнавчого музею. Благодійний аукціон графіки Нікіти Тітова відбувся успішно! – повідомляють організатори.
Початкова ціна лоту складала 5 000 грн. Крок аукціону – 1000 грн. Найзапекліша азартна боротьба велася за ексклюзивний лот №15. За нього виручили 78 000 грн. Середня жвартість лоту на аукціоні склала близько 17 000 грн. Збір від продажу всіх лотів становить 265 000 грн. Ще 15 500 грн – це пожертва від інших благодійників, які не купували лоти, але долучилися до спільної справи. Тож загальний збір становить 280 500 грн.
Усі кошти ГО “Громадська ініціатива Галичини” спрямує на придбання автомобілів на передову. Про автівку відзвітують, коли вона буде в Україні, адже зараз ще не закрите питання пошуку відповідного автомобіля та доставки і ремонту.
Долучитися можна на сторінці Волонтерська мистецька крамничка GIG Shop. Там можна придбати сувенірну продукцію з авторськими принтами Нікіти Тітова. Увесь прибуток від продажу спрямовується теж на придбання автомобілів.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.