Люди

Минулого року “середній” мешканець Прикарпаття з’їв 47 кг м’яса (ІНФОГРАФІКА)

Google+PinterestLinkedInTumblr
За рік “середній” мешканець Прикарпаття з’їдає 145 кг овочів і 47 кг м’яса.

Загалом споживання харчів у Івано-Франківській області дещо збільшилося, пише Репортер з посиланням на інформацію від обласного управління статистики.

У 2018 році одним жителем області в середньому було спожито 145 кг овочів та баштанних продовольчих культур, 193 кг картоплі, 252 шт яєць (на 1–1,2% більше, ніж роком раніше), 47 кг м’яса та м’ясних продуктів (на 6,4% більше), 53 кг плодів, ягід та винограду (на 7,1% більше),  8 кг риби та рибних продуктів (на 8,2% більше), – йдеться у повідомленні управління статистики.

При цьому споживання олії зменшилося на 2,5%  і склало 12 кг на одну людину, хлібних продуктів – на 3% (112 кг), молока та молочних продуктів – на 4,7% (260 кг),  цукру – на 5,2% (31 кг).

За кількістю спожитих в розрахунку на одну особу молока та молочних продуктів, картоплі у 201,8 році Прикарпаття посіло в Україні перше місце. А от за споживанням м’яса та м’ясних продуктів, овочевої продукції, яєць, риби та рибопродуктів – 21–23 місце.

Калорійність середньодобового раціону населення області порівняно з середньою по Україні є вищою на 8,3% і склала 2930 ккал на одну особу. За цим показником область посіла п’яте місце серед регіонів держави, – повідомляє обласне управління статистики.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.