Люди Погляд

Можна тусуватися чи поки рано? Що думає франківська молодь про послаблення карантину

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
З 5 червня, в Україні ще більше послаблюють карантин. Дозволили повноцінну роботу ресторанів, храмів та внутрішні авіарейси. Втім, статистика захворюваності поки не збирається зменшуватися.

Часто саме молоді люди нехтують правилами карантину. «Репортер» розпитав франківську молодь про їхнє ставлення до послаблення і про те, чи будуть вони дотримуватись карантину надалі.

Олег Ткачик, студент політехнічного коледжу

«Я за послаблення карантину. Людям уже час вийти у світ, зустрітися з друзями чи знайомими, нарешті вийти на роботу та знову почати заробляти. Можна знову здобувати освіту. Також нарешті дозволили відвідувати спортивні зали та інші заклади. Я, як молодий студент, хотів б більше часу проводити з друзями й колегами, а не вдома».

Софія Патрій, студентка

«На мою думку, послаблення карантину повинно відбуватися поступово, як це роблять і в інших країнах. Попри це все потрібно звертати увагу на кількість заражених, на статистику заражених протягом певної доби. Я вважаю, що послаблення повинне відбуватися лише у випадку зниження захворюваностей. Навіть після послаблення карантину я не перестану носити маску, адже це справді важливо. Добре, що є правоохоронні органи, що допомагають народу зрозуміти серйозність ситуації».

Сергій Хацевич, вільний художник

«Я вважаю, що послаблення карантину – серйозний крок і що таке рішення влади є правильним. Covid-19 – небезпечний вірус який здатний до мутації, але вважають, що ним уже багато хто перехворів. Рівень захворюваності спадає, тому немає сенсу продовжувати строгий карантин і надалі».

Катерина Прус, студентка

«Від самого початку до карантину до коронавірусу я ставилась нейтрально. Ніколи ця ситуація не викликала у мене паніки, на відміну від інших людей. Єдине, що справді було складно під час пандемії – звикнути, до відсутності міського транспорту, закритих магазинів і кафе. Під час такої стресової ситуації дуже хотілось піти відпочити з друзями в кафе, на каву чи чай. Послаблення карантину дуже гарна ідея, здається що вже все стало на свої місця, окрім того, що деякі люди нехтують масками.

Це вже увійшло в історію, і, думаю, 2020 рік люди запам’ятають надовго».

Святослав Ганущак, студент

«Я вважаю, що послаблення карантину вводити ще зарано. Експерти припускають, що таке рішення є передчасним, і через нього може збільшитись кількість хворих на Covid-19, а також – кількість летальних випадків. Якщо повернутись до звичного режиму і знову почати відвідувати різні заклади харчування чи користуватись міським транспортом, то все почнеться спочатку. Зараз я намагаюсь виходити на вулицю тільки у крайньому випадку».

Анастасія Ясинішин, одинадцятикласниця

«На мою думку, ще не всі області готові до послаблення карантину, адже в деяких регіонах щодня є нові випадки захворювання. Думаю, що після послаблення люди частіше виходитимуть із дому, хоча великі скупчення людей все одно заборонені. Наприклад я дотримуватимусь карантину і надалі».

Авторка: Віталіна Костів
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.