Люди

Молодіжний рух Бурштинської ТЕС продовжує здавати кров для поранених (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ще 10 літрів крові задонатили бурштинські енергетики для поранених та людей, які потребують термінового переливання. Можливо, ця кров вже сьогодні врятує життя наших хлопців та дівчат, які захищають Україну.

Молодіжний рух Бурштинської ТЕС продовжує здавати кров 1

Вже не вперше Молодіжний рух Бурштинської ТЕС організовує збір крові серед енергетиків підприємства, адже такого добра багато не буває. Особливо, якщо у вас 4 (-) група крові, яка часто вважається дефіцитною. Цього разу її було дуже потрібно, – говорить Інна, учасниця Бурштинської молодіжки.

Кошти за донацію крові молодіжка накопичує та долучається до зборів на потреби військових. Завдяки таким внескам і переказам коштів від небайдужих людей вдалося назбирати хлопцям із 108 батальйону 10 бригади на коптер. Зараз він допомагає нищити рашистів.

Читайте: Франківцю Михайлу Андрушевському відкрили пам’ятну дошку на рідній школі (ФОТО)

Молодіжний рух Бурштинської ТЕС продовжує здавати кров 2

До речі, цікавий факт:

Абсолютний донор-рекордсмен – австралієць Джеймс Гаррісон. Чоловік здавав кров майже 1500 разів, за що його охрестили «людиною із золотою рукою». На основі його плазми створили вакцини для більш ніж 2 млн пацієнтів.

Тож, друзі, долучайтеся й ви до здачі крові, яку проводять в Прикарпатському центрі служби крові та Бурштинській центральній міській лікарні. Адже кожна донація – це ще одне збережене життя, – пишуть у Бурштинській ТЕС.

Читайте: У пам’ять про брата. Мар’яна Ковальчук, сестра загиблого героя з Калуша, збирає історії полеглих для цифрових пам’ятників

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.