Люди

Міграційники Франківщини видворили за межі країни грузина з кримінальним минулим

Google+PinterestLinkedInTumblr
Працівники міграційної служби Івано-Франківської області спільно з оперативниками Управління стратегічних розслідувань Нацполіціі України «забезпечили виконання рішення суду про примусове видворення за межі нашої країни 48-річного громадянина Грузії».

Після звільнення з в’язниці чоловік мав виїхати з України, однак проігнорував вимоги закону, пише «Репортер» з посиланням на пресслужбу ДМС.

Слід зауважити, що депортовано чоловіка з чималим кримінальним минулим. За вироками судів у Грузії, Росії та Україні він неодноразово відбував покарання у місцях позбавлення волі, де провів близько 20 років, набув у кримінальному світі статус «положенця» і кандидата на «злодія у законі». Отже, суд повною мірою задовольнив позовні вимоги про примусове видворення з України іноземного громадянина, котрий може негативно впливати на криміногенну ситуацію, загрожувати національній безпеці та публічному порядку, – йдеться в повідомлені.

Грузина депортували з львівського міжнародного аеропорту, а також заборонили йому в’їзд в Україну найближчих п’ять років.

До слова, цьогоріч в Івано-Франківській області виявлено понад півсотні неврегульованих мігрантів, які перебували в Україні з порушенням міграційного законодавства. Практично усі іноземці-правопорушники повернуті до країн походження або у треті країни.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.