Люди

Міграційна служба депортувала двох іноземців, які нелегально жили в Івано-Франківську (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міграційна служба Івано-Франківщини забезпечила виконання судових рішень про примусову депортацію з України двох іноземців – громадянина Республіки Камерун і громадянина Федеративної Республіки Нігерія.

Чоловіки не тільки порушили терміни перебування в нашій країні, але й ухилялися від виконання попередніх судових рішень про примусове повернення на африканський континент.

Наприкінці квітня під час проведення профілактичних заходів працівники міграційної служби виявили іноземців-правопорушників в Івано-Франківську.

Обидвох колишніх студентів помістили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України. А щойно вирішилися питання з придбанням квитків, мігрантів доправили до міжнародного аеропорта Львова, звідки вони авіарейсом вилетіли додому.

Найближчих 5 років камерунцю і нігерійцю заборонено в’їзд в Україну.

“У цьому році працівники міграційної служби на території Івано-Франківської області виявлили понад 70 іноземців-правопорушників. Стосовно них було прийнято рішення про примусове повернення або ж примусове видворення за межі України”, – повідомили в прес-службі Міграційної служби.

10 іноземців чекали на депортацію у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства. Насьогодні 6 осіб вказаної категорії примусово депортовано з України, щодо решти – триває підготовка до забезпечення їх адміністративного видворення.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.