Люди

Мешканці Березівки скаржаться, що їх не пускають в автобуси люди з сусідніх сіл (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мешканці Березівки нарікають – їм нічим дістатися до Івано-Франківська. 57 маршрут, яким їздили раніше, так і не відновив своєї роботи.

А до муніципального транспорту, який курсує до сусідніх сіл, їх не впускають тамтешні мешканці, пише Репортер з посиланням на Канала402.

Березівка, автобус, Марцінків, конфлікт

Такі скарги, каже міський голова, отримує мало не щотижня.

І мешканці Тисменичан, і Камінної сваряться, що то їхні автобуси і просто березівських не беруть, – каже Руслан Марцінків. – Я в храм приходжу, в церкву, в неділю і вже жінки мене чекають. І вже починають жалітися, що Тисменичани-Камінна виганяють з автобуса. Попросили, аби зранку хоча би два рейси були.

На “Електроавтотрансі” пояснюють, щодня на вулиці міста та громади виїжджає 61 комунальний автобус. І незважаючи на всі виклики, які принесла повномасштабна війна, вдалося збільшити випуск транспорту на лінії.

Читайте: Українці з усіх областей мають готуватись до відключень електрики і води – ОП

Утім, восени пасажиропотік суттєво зріс. А підприємство, окрім своєї основної функції, виконує ще й соціальну. Та за потреби виділяє автобуси для неї. Тож чи вдасться віднайти транспорт, який курсуватиме цим маршрутом постійно, поки ствердно сказати не можуть.

Загалом, кажуть в профільному управлінні, наразі в місті є ще 3 проблемні маршрути. Відновити там роботу приватних перевізників не вдалося здебільшого через збитковість. Тож нині потребу намагаються закрити за допомогою комунального транспорту.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.