Люди

Медкомісії займаються тільки військовозобов’язаними, — Микола Боднарчук

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківській області створили 15 районних та міських військово-лікарських комісій та одну обласну. Всі попередні роки вони займалися медичним оглядом призовників. Зараз же вони займаються медичним опитуванням та оглядом військовозобов’язаних. Про це під час брифінгу повідомив керівник обласної медкомісії Микола Боднарчук.

IMG_1211

«Зараз людей викликають не на медогляд, а на опитування. Завдання – знайти психічнохворих, наркозалежних, тих, хто переніс важкі травми або захворювання, щоб і без медичних оглядів визначити непридатних для військової служби», – каже Боднарчук.

Для військовозобов’язаних проведуть також флюорографію, аналізи крові, ЕКГ, виміряють очний тиск. Лише після цього буде медичний огляд, перед самою відправкою на службу. Оглядатимуть таких людей 9 лікарів.

 «Після того, якщо не буде скарг і лікарі не знайдуть захворювань, по людині прийматимуть рішення про придатність до військової служби. У разі потреби їх будуть направляти на амбулаторне (2 дні) або стаціонарне обстеження (10 днів). Рішення по придатності приймає лікар-терапевт та голова комісії», – каже керівник медкомісії.

За словами Боднарчука, це все робиться для того, щоб на огляд до медкомісій приходили не 100-200 людей,  а тільки ті, хто реально може служити в армії.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.