Люди

Марцінків хоче всіх мешканців Івано-Франківська протестувати на коронавірус

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків на засіданні протиепідемічної комісії  доручив своєму заступнику Олександрові Левицькому за два тижні придбати 100 тисяч тестів для діагностики коронавірусу.

Також Марцінків дав доручення за два тижні відкрити міську лабораторію, яка проводитиме дослідження на COVID-19, пише «Репортер» з посиланням на «Курс».

Протестувати на коронавірус Марцінків хоче всіх мешканців Івано-Франківська.

«Всі люди-франківці, 250 тисяч, повинні бути на списку. Хто перехворів, у кого взяли тест, хто пройшов лабораторний тест, і за рік часу всі мають пройти ці штуки. 100 тисяч тестів має бути за два тижні – кров з носа, лабораторія має бути – кров з носа», – сказав Марцінків.

Заступник міського голови Олександр Левицький порахував, що сто тисяч тестів обійдуться у 50 млн грн. Марцінків сказав шукати гроші на закупівлю тестів з усіх джерел, зокрема залучати спонсорів.

«Ми маємо протестувати кожного франківця протягом року-двох. Це я серйозно говорю: рік-два, – наголосив Марцінків. – Ніхто не розуміє серйозності ситуації. А я вам розкажу, що ситуація дуже-дуже серйозна. Нас це не мине».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.