Відео Люди

Малечу Івано-Франківська привчають не боятись лікарів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Івано-Франківську малечу привчають не боятися лікарів і піклуватися про своє здоров’я. Задля цього згуртувалися медики й волонтери, і запросили малечу на ігрові заняття.

Цього разу вони – не пацієнти. Малечі доручили лікувати ведмежат. Спільно з професійними медиками – діти встановлюють діагнози.

У цього ведмежати – зламана лапка. Маленький Арсен міцно її забинтовує. А Квітослава робить клишоногому укол – щоб не боліло.

Цього ведмежатка – довелося оперувати. Йому розкрили й почистили рану. Звірятко вже здорове. Переконавшись, що усе просто й нестрашно, діти і собі готові лікуватися.

“Дитину важко відвести до лікаря, мами дуже за це переживають, тому що це починаються сльози, і, на жаль, істерики. Тому діти приходять з нами, граються, і вони бачать, що тут нема чого боятися”, – говорить Анастасія Гурмак, студент-стоматолог, учасник проекту “Дитяча школа ведмежат”.

Найперше, змалечку треба стежити за здоров’ям зубів – учать малюків стоматологи. Розповіді про білосніжні Усмішки – дітей байдужими не залишили. Та й для батьків лекція виявилася корисною.

“Тут показують, як гарно чистити зуби, піклуватись про них”, – говорить Арсен, іванофранківець.

“Дуже було цікаво послухати лікаря-хірурга, який розказав про можливість справді патології в дітей при неналежному підході і неналежному лікуванні стоматологічних хвороб”, – говорить Мирослав Косик, батько.

Потім – уроки здоров’я від ортодонта, травматолога, терапевта – також із ведмежатами. Поки дитина бавиться – батьки одержують цінні настанови.

“Ми в такому дружньому діалозі ділимося своїми порадами, які відповідають вимогам світової федерації дитячого здоров’я – що потрібно знати батькам, щоб їх дитина була здоровою”, – говорить Антоніна Фартушна, президент асоціації профілактики стоматологічного здоров’я.

Надалі освітні заняття пройдуть в Одесі, Дніпропетровську та Києві.

Сюжет ІНТЕР

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.