Люди

Лижник із Києва, що загубився в Карпатах ще на Різдво, знайшовся у хатині лісника

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Чоловіка шукають з 6 січня. На його пошуки залучили 39 рятувальників, волонтери, поліція. У четвер, 10 січня, до пошуків також залучили МІ-8.

Лижник Ігор Грищенко сам зателефонував на пункт зв’язку частини Свалява і повідомив, що перебуває в хатинці лісника біля невеликої річки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Разом із другом чоловік пішов у гори, аби відсвяткувати Різдво. Через погану видимість лижники заблукали. Товариша Ігоря рятувальники знайшли досить швидко – 7 січня.

У середу, 9 січня, родичі заблукалого лижника повідомили рятувальникам, що він вийшов на телефонний зв’язок зі своїм товаришем та у короткій розмові повідомив своє ймовірне місце знаходження. Тож, рятувальники спрямували свою пошукову операцію саме туди. лижник

За інформацією управління ДСНС у Закарпатті, пошукові роботи протягом 9 січня проводили трьома групами у двох напрямках: залізнична станція «Оса» Свалявського району – ущелина гори Великий Верх;  гора Стій Свалявського району – напрямок до закинутих будівель колишньої військової частини.

О 13.00 10 січня до пошуків залучили гелікоптер МІ-8.

Нагадаємо, 34-річний киянин Ігор Грищенко – досвідчений гірськолижник, добре екіпірований. У Києві працював професійним тренером. Також він президент української молодіжної асоціації екстремальних видів спорту.

10 січня Грищенко сам зателефонував на пункт зв’язку частини Свалява. Зараз рятувальники визначають координати його місця перебування.

“На власні вуха чула його голос, він бадьорий, він чекає на допомогу. Перебуває він у будиночку лісника, розказав нам ті орієнтири, по яких його можна знайти”, – каже речниця ГУ ДСНС Закарпатської області Наталія Батір.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні