Люди Фото

Любомир Стригналюк презентував франківцям книгу про знаки та символи часу (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У чертвер, 13 жовтня, у місцевій книгарні відбулася презентація книжки Любомира Стригналюка “Знаки часу. Розпізнавання”. Захід відбувся у рамках літературного фестивалю ім. Тараса Мельничука “Покрова”, який у місті проходить 13-14 жовтня.

untitled-7

Це не перша презентація цієї книжки. Вперше книга побачила світ 10 жовтня минулого року. Сьогодні вже презентували шосте оновлене та відформатоване видання. Змінили формат, дизайн та виправили деякі неточності.

За словами організатора фестивалю “Просвіта” Василя Карп’юка, книгу вирішили знову презентувати, бо вона є актуальною для нас.

“Ми постійно зустрічаємось із знаками, але пропускаємо їх повз себе. Та ми маємо бути уважними до них, бо вони багато чого означають”, – зазначив Карп’юк.

Стригналюк презентував книжку вже у шести областях. І досі люди надсилають відгуки щодо книжки.

“Читачі зробили мені зауваження щодо одного розділу книги про Гаррі Поттера. Зауважили, що там була певна невідповідність. Я завжди прислухаюся до думки читачів та позитивно відношуся до їхньої критики”, – зазначив автор.

До книжки є три відгуки людей, які внесли частку себе до видання книги. Це митрополит Володимир Війтішин, який благословив попереднє видання. Автор каже, що в книзі є теми, які стосуються релігійних аспектів, тому все має бути написано згідно з наукою церкви. Ще відгук написали отець-екзорцист Ян Білецький та протоієрей Іван Рибарук.

untitled-5

Автор каже, що при написанні книги деякі знаки особливо його гнітили, їх пояснення відкладав до останку.

“Дух, який стоїть за згаками, був важким, мені доводилось приділяти більше уваги своєму духовному життю, я ходив до церкви, щоб набратись сили до подальшого написання”, – додає Стригналюк.

Та метою книги є те, що для нас, як для християн, хрест – найпотужніший знак, який перемагає всі інші. Велика частина знаків мають як позитивне, так і негативне значення. Наприклад, знак “око в трикутнику” зображений у храмах, на грошах, використовуються у поп-культурах. У людей постає питання: яка між ними різниця? Відповідь це питання шукайте у книжці.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.