Люди Соціум

Квіти для підняття духу. Історія прикарпатки, яка надіслала до Харкова саджанці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
14 квітня у центрі Харкова комунальники висадили квіти, які туди надіслала пенсіонерка з Івано-Франківщини Надія Крупенич. Про це розповів прессекретар “Харківзеленбуду” Олексій Комяков. Раніше він особисто телефонував пані Надії, щоб подякувати їй за подарунок.

240 саджанців гібіскусів, пролісків, нарцисів, ірисів та фруктових дерев прикарпатка Надія Крупневич надіслала поштою на початку квітня. Жінка каже, зробила це, коли почула у новинах про те, що Харкову потрібні квіти й узагалі місто потребує допомоги в озелененні, пише Суспільне Карпати.

квіти Крупенич новини Івано-Франківська
Фото: Суспільне Карпати

Я ж думаю: як так? У Харкові є квіти, там вирощують, я колись у них замовляла. Думаю, напевно, розбомбили все й нічого немає. Вирішила, накопаю та надішлю їм. Я намагалася підняти дух людей. Вони, бідні, настраждалися, стільки всього пережили. І я хотіла, щоб вони хоч трішки побачили, що з ними ще й Івано-Франківщина. Вони бідують, а в нас трохи легше. Я хотіла, щоб вони знали, що мають всюди підтримку, а не лише в себе вдома, — каже жінка.

Коли харків’яни отримали саджанці, прессекретар “Харківзеленбуду” Олексій Комяков зателефонував до пані Надії, щоб подякувати. Сказав, що натомість надішле їй теж квіти для висаджування.

Читайте:  Франківець Богдан Савлюк вирішив зафіксувати героїв війни у мініатюрах (ФОТО, ВІДЕО)

Ми вам дуже вдячні. Наші співробітники подбають про ваші саджанці, ми обов’язково їх будемо висаджувати десь у центрі міста – як символ єднання нашої країни, — так подякував жінці Олексій Комяков.

За його словами, сьогодні Надія Крупенич — єдина, хто так підтримав Харків. Цьому подарунку, каже чоловік, здивувався.

Зателефонував я їй через дві обставини. Насамперед я дзвонив від імені Харкова та усіх харків’ян. Це дуже приємний подарунок, дуже зворушливий. Тому просто прийняти його та не дати якогось відгуку було б, мабуть, не дуже гарно. Також я телефонував від свого імені, хотів почути її та сказати особисто ці слова подяки. Я зараз говорю про цю жінку і в мене комок у горлі стоїть. Це дуже зворушливо, — каже Олексій Комяков.

Надія Крупенич має кілька квітників. Жінка каже, коли настає сезон, то працює на грядках щоденно, а саджанці безкоштовно віддає знайомим.

квіти Крупенич новини Івано-Франківська

Вони повиростали й щоразу все більші й більші ростуть. А я питаю: “Хочете, дівчата?” Хтось бере, посадить собі попри паркан. Мені приємно, коли я кудись йду і бачу, що десь є рядок моїх гібіскусів, і вони цвітуть. Ви знаєте, так на душі приємно, – ділиться жінка.

14 квітня у центрі Харкова, у сквері на майдані Свободи, комунальники висадили майже 50 саджанців гібіскусів пані Надії, каже прессекретар “Харківзеленбуду” Олексій Комяков.

Читайте: Сад перемоги. Що цього року з посівною на Прикарпатті та як кожен може допомогти країні

Жінка розповідає, що хоче надіслати квіти для озеленення й в інші міста, які постраждали від війни. Зараз вона обирає місце для саджанців, які отримає з Харкова, та мріє про якнайшвидшу перемогу України.

Я б хотіла, щоб ми перемогли нині-завтра, щоб ми вже паску їли на спокійній землі. Хочу, щоб усюди був мир і спокій, щоб Великдень відкрився для людей миром і спокоєм. Щоб це була така перемога, якої ще ніхто не бачив, — додає Надія Крупенич.

Твій дім там, де ти. Як у Франківську знайти недороге житло та коли оренда подешевшає

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.