Люди

«Кримський міст на біс». У Франківську запустили у продаж нову марку

Google+PinterestLinkedInTumblr

Марку ввели в обіг символічно 4 листопада. Цього дня виповнюється вісім років, вісім місяців і вісім днів українського спротиву російський навалі, пише Репортер.

«Кримський міст на біс». У Франківську запустили у продаж нову марку

Зображення на марці нагадує про вибух на кримському мості, який пошкодив споруду та частково обмежив шляхи постачання ворожого озброєння. Крім основного сюжету, каже директор Івано-Франківської філії Михайло Рудий, вона має ще декілька яскравих деталей.

Читайте: Франківські волонтери передали на фронт 135 “зимових наборів”

Другу марку воєнної колекції випустили меншим тиражем, аби підвищити її колекційну цінність. Загалом Прикарпаття отримало близько 60 тисяч примірників. Придбати декілька собі у день випуску прийшла й франківка Юлія. Каже, збирає марки цієї тематики від початку повномасштабного вторгнення ворогів. Адже всі події, які зображені на них – це вже історія, про яку треба пам’ятати і розказувати майбутнім поколінням.

Автор випуску “Кримський міст на біс!” – український художник Юрій Шаповал. Придбати марки можна у всіх відділеннях “Укрпошти” та на інтернет-майданчиках. Разом з тим на купівлю екземплярів діють обмеження – до 10 маркових аркушів, художніх конвертів та листівок в одному онлайн-замовленні.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.