Люди Світ

Крім Франківщини хакери атакували енергосистеми Буковини та Київщини

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Франківські енергетики ліквідовують наслідки вчорашньої хакерської атаки на систему телемеханіки, що керує роботою підстанцій та енергообладнання. У енергокомпанії повідомляють, що від стороннього втручання, окрім ПАТ «Прикарпаттяобленерго» також постраждали електромережі «Чернівціобленерго» та «Київобленерго».

Нагадаємо, що в середу, 23 грудня, внаслідок втручання сторонніх осіб в роботу телемеханіки без електропостачання опинилася більша частина Івано-Франківської області та центральна частина Івано-Франківська. Також через технічні збої тимчасово вийшла з ладу центральна АТС компанії та було призупинено роботу Кол-центру.

Енергетикам вдалося оперативно, в ручному режимі, відновити електропостачання усім споживачам, Кол-центр компанії також відновив роботу, але працює в обмеженому режимі – надає консультаційні послуги, але не має можливості приймати показники за електроенергію. Поки тимчасово недоступним є сайт енергокомпанії.

Енергетики просять споживачів з розумінням ставитися до даної ситуації, фахівці компанії працюють над якнайшвидшого поверненням до звичного режиму роботи.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.