Відео Люди

Kozak System презентували щемливий кліп до пісні-гімну 10 бригади (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 8 травня, ураїнський гурт Kozak System презентував кліп на пісню-гімн присвячений коломийській 10 окремій штурмовій бригаді.

Написати пісню про тих і для тих, хто воює у гірських бригадах, виникла у командира взводу Гліба Бабича давно.

«Текст та мелодія були зі мною поряд постійно, але вона мала «визріти». Це визрівання відбулося буквально за один день, я записав демо пісні та раптом з’ясувалося, що один з моїх побратимів вчився в одному класі із Сашком Положинським, лідером гурту «Тартак». Ми звернутися до нього, а Сашко одразу ж відповів «Цю пісню мають записати саме Kozak System, вона абсолютно в їх стилі!». Одного вечора я передав демо пісні Kozak System, вони одразу ж зі мною зв’язалися, а на ранок наступного дня я вже був у Києві на студії. За один день ми закінчили запис пісні. Я очікував гарного результату, але те, що вийшло перевершило мої найсміливіші очікування».

Один з куплетів новоствореного військового гімну звучить так:

«А нас не зламати і навіть не вбити, тому що відродяться з попелу квіти. Побачиш, утримавши небо у серці додому прийдуть Едельвеси».

«Едельвейси», про які йдеться у пісні, і є тією десятою гірсько-штурмовою бригадою, в якій служить вже кілька років Гліб Бабич.

Для зйомок відео Kozak System приїхали в зону АТО, на позиції «Едельвейсів». Там вони познайомились із героями нової пісні наживо, відзняли синхрони та заграли акустичний концерт у військовій частині.

«Це – наша війна і ми разом із військовими також воюємо, просто на своєму, культурному, фронті» – каже фронтмен Kozak System Іван Леньо про новий трек.

Це не перший випадок, коли Kozak System беруться за створення пісень військово-патріотичних пісень: окрім символу Майдану «Брат за Брата», «Повертайся живим» із сестрами Тельнюк, «Реквіємом» на слова Дмитра Лазуткіна, фронтмен гурту Іван Леньо брав участь в записі Маршу Нової Армії «Зродились ми» разом з Олегом Скрипкою, Тарасом Чубаєм, Фаготом, Сашком Положинським та іншими українськими музикантами.

Гімн 10 окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейси”

Слова: Гліб “Лєнтяй” Бабич

Музика: Kozak System та Гліб Бабич

Режисер монтажу: Костянтин Михайлов

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні