Люди

Коломиян востаннє попереджають забрати гаражі з території школи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Муніципальна інспекція востаннє попереджає власників гаражів біля ліцею №8 про те, що їх потрібно забрати з території школи.

Гаражі встановлені самовільно, без дозвільних документів. Також через гаражі неможливо спорудити тут дитячий спортивний майданчик та облаштувати зручне та безпечне подвір’я школи, йдеться на сторінці Коломийської міськради, пише Репортер.

забрати гаражі новини Івано-Франківська

«Рішення про демонтаж цих 17 металевих споруд виконком прийняв ще у середині листопада минулого року. Тоді ж муніципальна інспекція розмістила повідомлення про те, коли та згідно з яким рішенням їх треба демонтувати й куди звернутися, якщо дозвільні документи все ж є. Потім через тиждень знову поклеїли попередження. Востаннє власники гаражів попросили відстрочку у грудні, щоб власноруч демонтувати їх, але не зробили це», – йдеться у повідомленні.

забрати гаражі новини Івано-Франківська

Тоді міська рада з розумінням поставилася до власників гаражів, але зараз вимагають демонтувати гаражі, аби розпочати підготовлення території під спортивний майданчик.

забрати гаражі новини Івано-Франківська

Учора муніципальна інспекція востаннє поклеїла повідомлення для власників. До 1 березня вони мають час на те, щоб забрати своє майно. Інакше демонтує підрядник.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні