Люди

Кір вщухає, але він все ще є, – у франківській мерії розповіли про ситуацію з вірусними хворобами

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На оперативній нараді у міського голови у вівторок, 13 березня, говорили про ситуацію з вірусними захворюваннями у місті.

“За січень зареєстровано 120 дітей, хворих на кір, 54 – у лютому і 22 у березні, ситуація покращилась, але кір є, і, думаю, ми ще 2-3 місяці будемо говорити, що він є. Проте, на щастя, летальних випадків від кору не було”, – розповіла начальниця міського управління охорони здоров’я Марія Бойко.

“У січні був бум вакцинації, за один тиждень провакцинували близько 500 дітей. Зараз є 5000 вакцин, запрошуємо батьків з дітьми, щоб вони могли планово зробити щеплення, – каже Бойко. – Вакцинуватись потрібно двічі, міністерство обіцяє поставки вакцин, тому щеплення за державний кошт можна буде зробити і дорослим до 35 років.”

За словами очільниці управління, з початку року велика кількість як дорослих, так і дітей перехворіли на грип і ГРВІ. Загалом, це вже понад 25 тисяч, тобто на 40% більше, ніж торік у цей же час. Найбільше хворіють школярі і дошкільнята.

“Від грипу теж можна зробити щеплення, але вакцина проти грипу не закуплена державою. Її потрібно купити в аптеці і прийти з нею в поліклініку,” – розповіла Марія Бойко.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.