Люди

“Карпатнафтохім” має нового керівника

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На позачергових загальних зборах учасників ТзОВ “Карпатнафтохім” обрали нового генерального директора підприємства – головного інженера Івана Підсадюка.

На калуському хімічному комплексі Іван Підсадюк загалом пропрацював 37 років. За цей час він здобув повагу та авторитет у колективі калуських нафтохіміків. Його професіоналізм, витримка, а часто й мужність сприяли і сприяють вирішенню багатьох питань, якими наповнені щоденні будні виробничників, пише Репортер з посиланням на прес-службу підприємства.

Довідка:

Іван Підсадюк народився у 1958 році. Після закінчення 8 класів середньої школи №3 м. Калуша поступив на навчання в Калуський хіміко-технологічний технікум. Згодом близько року працював слюсарем Рівненського ВО «АЗОТ». Потім була служба в армії, а після звільнення в запас у 1980 році трудова діяльність і життя Івана Михайловича були тісно пов’язані з Калуським хімічним комплексом.

Розпочав він свою трудову біографію ще тоді на ВО «Хлорвініл» із посади машиніста компресорних установок цеху з виробництва рідкого хлору. Але вже через два роки молодого і перспективного спеціаліста призначили майстром цеху двоокису кремнію аеросилу. У цей період Іван Підсадюк вступив до Івано-Франківського інституту нафти і газу, який успішно закінчив у 1987 році. Але не тільки завершення навчання у ВНЗ стане пам’ятним для нього, адже в цей період його призначили начальником цеху двоокису кремнію аеросилу. На цій посаді він у цілому пропрацював більше п’яти років.

А далі професійна кар’єра молодого керівника лише зростала. У 1992 році Івана Підсадюка призначили головним інженером заводу каустичної соди і хлору («Діанат») концерну «Оріана». І хоча в період аж до 2003 року змінювалися власники заводу «Діанат», його підпорядкування, але Іван Михайлович залишався на посаді головного інженера цього технічно складного та екологічно важливого об’єкта.

Зі створенням на базі нафтохімічних виробництв ВАТ «Оріана» спільно з ВАТ «ЛУКОЙЛ» спочатку товариства «ЛУКОР», а в 2006 році і «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк працював заступником начальника з технічних питань виробництва хлору і каустичної соди.

Починаючи з 2006 року, для вже досвідченого спеціаліста Івана Підсадюка розпочався дуже відповідальний період у житті – будівництво установки з виробництва хлору і каустичної соди, яке він очолив. Спорудження фактично нового заводу за ліцензією німецької фірми «УДЕ» тривало чотири роки. За успішне спорудження цього об’єкта І. Підсадюка було відзначено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, подяками місцевих органів влади.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.