Люди

Калуських військових, які допомагають рідним загиблих нагородили почесними відзнаками

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калуських військових Віктора Чернегу та Івана Кудибіна відзначили за заслуги перед Прикарпаттям. Нагороди вони отримали на благодійному аукціоні до 1125-річчя від першої згадки про місто Галич.

Про це повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Віктор Чернега у 2014 році під час третьої хвилі мобілізації був призваний до Національної гвардії України. Після навчання відправлений у Луганську область, пройшов Дебальцевський котел, після цього служив у Артемівську та Бердянську. Демобілізований у 2015 році.

Після звільнення їздив на схід як волонтер. А з перших днів повномасштабного вторгнення працює інспектором офіцерів запасу Калуського РТЦК та СП, зустрічає загиблих героїв, організовує для них почесні кортежі, підтримує рідних.

Читайте також: Болить. Як калушанин Віктор Чернега організовує кортежі для загиблих побратимів

Іван Кундибін – активний учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності. У серпні 2014 року під час третьої хвилі мобілізації призваний до лав ЗСУ. Служив у найгарячіших точках, був командиром взводу.

24 лютого 2022 року пішов до військкомату, потрапив до 10 бригади, яка обороняла Київську область. У травні 2022 року звільнений за віком.

Обоє військових допомагають рідним загиблих.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.