Люди

Калушанин Станіслав Стовбан, який воює на протезі, отримав у США ногу для cross fit

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Кіборг Станіслав Стовбан з Калуша ще з 2015 року воює на протезі.

Станіслав на фронті з початку війни. Він брав участь у боях за Донецький аеропорт, де йому привалило плитами ноги. Пережив полон. В Донецьку хлопцеві ампутували одну ногу. Але Збройних Сил України він не покинув. Адже не уявляє свого життя без армії. Повідомляють в ІФ ОВА.

Стовбан

На початку повномасштабного вторгнення Станіслав Стовбан на протезі прийняв командування по обороні Ірпеня. Потім був Ізюм і південь України.

Історію відважного калушанина розповіла засновниця американського благодійного фонду «Revived Soldiers Ukraine» Ірина Ващук-Дісіпіо. Саме цей фонд допоміг Станіславу Стовбану отримати якісний сучасний протез.

Тільки зараз Стас знайшов півтора тижні відпустки і прилетів до нас в Орландо переробити культіприймач (нога розболілася при таких жорстких навантаженнях) і отримав. Стас тепер може вільно бігати”, — зазначила Ірина Ващук-Дісіпіо.

За мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Читайте: Офіцер бригади «Едельвейс» Вадим Яценюк: «Нас не перемогти ані силою, ані волею»

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.