Люди

Івано-Франківську обласну спілку учасників АТО очолив Тарас Кузь

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Громадську організацію «Обласна спілка учасників АТО» очолив Тарас Кузь.

Як повідомив колишній керівник організації Андрій Долик, таке рішення прийняли на чергових зборах спілки у неділю, 14 липня.

Тарас Кузь

«Хочу подякувати всім побратимам та посестрам, які впродовж чотирьох років підставляли плече в нелегкій боротьбі з бюрократичною системою. Я зміг здолати разом з вами пліч-о-пліч цей шлях. Зараз я бажаю наснаги в роботі людям які перейняли естафету в боротьбі за нову Україну – новообраному голові правління ГО “ОСУ АТО” Тарасу Кузю та заступнику з реабілітації та охорони здоров’я Ігорю Дільному. Моя особиста позиція залишається незмінна. Боротьба продовжується», – написав Долик у Facebook.

Журналістці «Галицького кореспонденту»новий керівник Тарас Кузь розповів з якими планами та ідеями рухатиметься далі.

«Перш за все будемо продовжувати роботу, яку ми спільно з Андрієм розпочали. Ми започаткували соціальні проєкти, долучилися до проєктів міської асоціації. Найбільша ціль – це відкриття реабілітаційного центру на вулиці Новій,19. Ми взяли на себе зобов’язання допомогти хлопцям, тому одним з перших наших завдань буде довести центр до кінця. Наразі йдуть ремонтні роботи. Ситуація така, що допомога припинилася, і це все хлопці роблять своїми руками. Ігор Дільний, заступник з реабілітації та охорони здоров’я, – є головою проєкту. На сьогодні у нас дуже багато хлопців, які на Сході несуть службу, які боронять наш спокій. Тому нам треба підготувати фундамент, щоб мінімізувати їхні негативні спогади, коли вони повернуться, щоб легше могли увійти в соціум», – каже новий очільник спілки.

Крім того, він зазначив, що не забуває й про земельні та квартирні питання, а також питання щодо соціального забезпечення та пільги.

«Також не забуваємо про сім’ї загиблих. Робота ведеться! Ті досягнення будемо тільки закріпляти і будемо працювати у нових напрямках. Ми дуже багато часу приділяємо хлопцям та їх проблемами: від пільг до реабілітації. Якщо у хлопців є якісь проблеми, то ми стараємося їх оперативно та адекватно вирішити», – розповідає Тарас Кузь.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.