Люди Статті

Хлопчик, за якого хвилювалась вся Україна – людина тижня за версією “Репортера” (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Цього разу «Репортер» відзначає малого непосиду – шестирічного Олексійка Стефанціва з Коломиї, який загубився в горах. Він з родичами йшов на Говерлу, відбився від рідних і заблукав неподалік бази Заросляк.

Дитину шукали 245 людей – рятувальники, військові, кінологи, волонтери. Тож разом з малим відзначаємо їх усіх. У шість років сам у горах добу навіть влітку – те ще випробування для хлопчика. Дякуємо, що знайшли. Але спробуємо викласти все від початку.

Отож, у суботу, 14 серпня, рятувальники отримали повідомлення про те, що о 19:05 під час підйому на Говерлу відстав від групи й заблукав шестирічний хлопчик.

Олексій піднімався на вершину з бабусею, старшим братом, тіткою, дядьком та їхнім сином. Хлопчик йшов з бабусею позаду, а інші – попереду. Але малий непосида то наздоганяв старшого брата, то чекав на бабусю. Згодом вона втратила його з поля зору, думала, йде з іншими попереду. Про те, що дитина загубилась, усі зрозуміли вже на вершині.

На пошуки хлопчика одразу відправили групи рятувальників, долучились військові й кінологи з собаками. Волонтери об’єднувалися через соцмережі та їхали на допомогу звідусіль.

Батьки Олексія того дня були в дорозі, коли почули, що сталося. Якраз їхали до рідних на базу Заросляк. Для них ця доба пошуків теж стала випробуванням.

Хлопчика шукали цілу ніч і наступний день. О 19:27 двоє волонтерів із Коломиї – Любомир Білейчук і Микола Дерієнко знайшли Олексія на горі Велика Козмеська за два кілометри від того місця, де він загубилася. Одразу ж зв’язалися з батьками, дали їм почути голос сина. Це зворушливе відео облетіло весь інтернет.

Отже, дитина знайшлася ціла й неушкоджена. Коли Олексій нарешті побачився з батьками, то розказував їм, що нічого не боявся, не плакав, не хотів їсти і пити. Спав на землі і навіть знайшов палицю, якою мав би відбиватися від звірів, але нікого, крім ящірок, не бачив.

Добре, що все обійшлося й істо­рія закінчилась щасливо. Міцного здоров’я малому Олексі та його рідним. Злобні крики в соцмережах тут коментувати не будемо – не варто.

Люди, бережіть себе й рідних, бо ніхто ні від чого не застрахований.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.