Люди

Гештальт-курс від академії «Pogodin» – ваш крок на новий рівень

Google+PinterestLinkedInTumblr

Особистість, яка відкидає власні мрії та ігнорує свої потреби, не може бути щасливою. Якщо ви також часто жалкуєте про те, що «не збулося», вам допоможе гештальт-терапія! Гештальт – це методика, яка допомагає «пропрацювати» переживання, які не дають жити спокійно.

«Pogodin» – це академія, де ви можете прослухати онлайн-курс гештальт (та поспілкуватися зі спеціалістами в чаті). При цьому спеціалісти, які завершують навчання, можуть стати не тільки професіоналами, але й щасливими людьми. Курс складається з двох етапів.

  1. Самоаналіз. Якщо людина блокує свої бажання або відмовляється від них, то підсвідомо вона повертатиметься до «втрачених» можливостей знову й знову. Витрачаючи себе на боротьбу з власними потребами, ми слідуємо чужим життєвим установкам. На першому етапі навчання ви зможете відпрацювати власні незакриті гештальти. Це допоможе позбутися «баласту», який заважає рухатися далі. Після завершення курсу ви навчитеся прислухатися до своїх почуттів і «жити тут і зараз».

  2. Навчання. На другому етапі ви отримаєте навички роботи із клієнтами, потренуєтеся вести діалог та навчитеся визначати блоки, які заважають людині дозволити собі діяти за власним сценарієм і виконувати власні бажання.

Якщо ви не психолог, але все одно дуже хочете опанувати психологічну методику «гештальт», оберіть один із курсів, призначених для самостійної терапії, наприклад:

  • робота з травмами у гештальт;
  • психотерапія переживанням;
  • «менеджмент почуттів».

Психологи також можуть прослухати курс лекцій для початківців (в процесі навчання ви дізнаєтеся, як стати успішним психологом та обрати свою нішу). Прослухавши цей курс студенти, що завершили навчання, можуть ухвалити остаточне рішення – залишитися у професії чи ні.

«Pogodin» – одна з найкращих академій гештальту в Києві

Якщо ви хочете освоїти одну з найпопулярніших сфер у психології, зверніться до професіоналів. Академія «Pogodin» – це чудове рішення для дипломованого спеціаліста.

  1. Студентом може стати людина, яка веде психологічну практику близько 10 років.

  2. Три тисячі студентів уже прослухали курс та освоїли надзвичайно популярну методику гештальт.

  3. Інститут при Академії вже понад 15 років є членом Європейської асоціації Гештальт-терапії.

Якщо ви колись мріяли знайти секрет щастя – зверніться до психолога. Проаналізувавши себе ви зрозумієте – відповідь криється у нас самих.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.