Люди

Франківський священник став Президентом Асоціації капеланів в охороні здоров’я України

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 30 грудня, священнослужителя Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ Руслана П’ясту одноголосно обрали Президентом Асоціації капеланів в охороні здоров’я України.

Отець займався душпастирством в медичній сфері вже багато років, будучи медичним капеланом Івано-Франківського перинатального центру, інформує пресслужба Івано-Франківскої архієпархії УГКЦ, пише Репортер.

Асоціація є добровільною самоврядною неприбутковою громадською організацією, яка створена на засадах професійної незалежності та об’єднує працівників галузей релігії, охорони здоров’я, соціальної роботи та інших осіб, які поділяють статутні цілі організації. Функціонування подібних організацій є поширеною практикою у розвинутих країнах Європи, Америки та Азії.

Загалом передбачається, що до складу Асоціації увійдуть представники всіх конфесій і релігійних організацій, що представлені у ВРЦіРО, а також інших релігійних організацій, закладів освіти і науки, громадських, благодійних та інших організацій, які роблять вагомий внесок у справу фізичного і духовного оздоровлення суспільства та розвитку душпастирської (духовної) опіки у сфері охорони здоров’я України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.