Люди

Франківський професор увійшов до світового рейтингу топ-науковців

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Професор Володимир Лущак увійшов до світового рейтингу топ-науковців у галузі біології та біохімії за версією Research.com. Він завідувач кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Research.com – відома академічна платформа для вчених, яка опублікувала рейтинг найкращих вчених у галузі біології та біохімії станом на 2022 рік. Професор Володимир Лущак посів 404 позицію у науковому просторі Канади, інформує пресслужба Прикарпатського університету, пише Репортер.

Франківський професор новини Івано-Франківька

Варто зазначити, що свого часу професор Лущак був гостьовим професором кафедри біології Carlenon University (Visiting Professor, Biology Department, Carleton University, Ottawa, Canada). Співпраця з канадськими колегами продовжується і зараз. У співавторстві професора Володимира Лущака з науковцями Carlenon University опубліковано понад півсотні наукових статей, – йдеться у повідомленні.

Загалом у світовому рейтингу топ-науковців у галузі біології та біохімії за версією Research.com професор ПНУ Володимир Лущак посів 11 910 місце. Зазначимо, що світовий рейтинг заснований на ретельному вивченні наукової діяльності 166 880 вчених у Google Scholar і Microsoft Academic Graph.

Критерії включення науковців до цього рейтингу ґрунтуються на даних h-індексу з урахуванням нагород і здобутків науковців задля досягнення основної мети рейтингу — включення до нього лише відомих вчених з h-індексом щонайменше 40 для наукових праць, опублікованих у галузі біології та біохімії.

Лущак Володимир Іванович – h-індекс 47, кількість цитувань – 10 069, публікацій – 145.

У Франківську стартує онлайн-реєстрація в школи та садки. Розповідаємо нюанси

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.