Люди Фото

Франківський медуніверситет формує студентські загони надання невідкладної допомоги (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На кафедрі медицини катастроф і військової медицини Івано-Франківського національного медичного університету відбулось організаційне засідання гуртка “Екстремальна медицина”, а також розпочалось формування студентських загонів надання невідкладної медичної допомоги.

Члени гуртка – студенти від першого до шостого курсів університету, а також медичного коледжу. Найближчий рік у позакласний час вони опановуватимуть навики надання екстреної долікарської допомоги, повідомляє прес-служба ІФНМУ.

«Плануємо зі студентів 1-3 курсів формувати загони швидкої домедичної допомоги, а зі студентів 4-6 курсів готувати рятувальний загін, який зможе надавати фельдшерську та першу лікарську допомогу на догоспітальному етапі, — говорить старший викладач кафедри Роберт Фабрика. — І саме студенти 4-6 курсів при потребі зможуть сформувати команду і представляти університет на змаганнях з екстреної медичної допомоги».

Розповідь продовжив завідувач кафедри медицини катастроф і військової медицини Валерій Левченко.

«Усі медичні працівники, не залежно від фаху, мають вміти надавати першу медичну допомогу при невідкладних станах, — каже завкафедри.  — Суть і мета нашого гуртка — навчити студентів рятувати життя. З часом людина забуває ці навички, тому час від часу їх треба поновлювати. Саме для цього організовуються заняття і тренінги. Ми будемо проводити заняття у в коридорах університету, у дворі, влаштовуватимемо виїзди на природу, будемо займатися спільно з військовими, вивчати елементи тактичної медицини. Заняття гуртка розраховані на цілий навчальний рік».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.