Люди

Франківський атовець Василь Андріїв розігрує в мережі квартиру за лайк і репост

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Про це голова Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв написав у мережі Facebook.

«Репортеру» Андріїв підтвердив, що це не жарт.

«Двохкімнатна квартира сирець в новобудові у Франківську – за лайк і поширення цього посту, – йдеться в дописі. – Мета – допомогти отримати своє житло тим, хто цього потребує. Друге- щоб більша кількість людей повірила в добро, і дізналась про наш проект «Житло воїнам АТО». Ми хочемо підкреслити, що учасники АТО дбають не тільки про себе а і про свій народ! Хто може бути учасником – всі, хто має приписку міста Івано-Франківськ та області».

За словами Василя Андріїва, за останній рік асоціація вручила 56-квартир – учасникам АТО, інвалідам ІІІ групи, багатодітним, малозабезпеченим. Також взяли під опіку в питанні забезпечення житлом дітей із ДЦП. Цього року запроваджують власне будівництво соціального житла. “Нам потрібна ваша підтримка!”, – пише Андріїв.

Розіграш квартири відбудеться 27 квітня цього року.

“Впевнений що зроблю все можливе, щоб отримали житло всі бійці, які стали у нас на чергу, – сказав “Репортеру” Василь Андріїв. – Також діти із ДЦП. І якщо отримає квартиру хтось із простих людей, які дуже потребують, нічого поганого в цьому не бачу. Тим паче, ці ж люди підтримували бійців, чим могли”.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.