Відео Люди

Франківських волонтерів кличуть на прогулянки із собаками з притулку (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківські волонтери започаткували незвичну акцію. Запрошують до притулку небайдужих – провести час на свіжому повітрі та допомогти їм вигуляти підопічних, пише Репортер.

Загалом нині в притулку знайшли тимчасовий дім понад 350 собак. Волонтери намагаються створити для них комфортні умови – воль’єри завішують ковдрами, щодня застеляють свіжу солому та теплі речі, яких увесь час бракує, і частують своїх підопічних свіжою кашею з м’ясом. Та найбільше, кажуть, чотирилапим безхатькам бракує саме людського тепла і уваги. Тому й започаткували близько тижня тому фітнес із хвостатими.

Усі собаки, переконують волонтери, тут соціальні. Їх вигулюють на повідках і кожній стараються дати ім’я – аби потім було легше прилаштувати. Та як не стараються – дехто проводить у притулку місяці, а то й роки. А когось беруть, а потім знову повертають.

Дог-фітнес триває близько трьох годин. Цього часу цілком достатньо, аби вигуляти усіх хвостиків. Потім їх повертають у воль’єри. Утім волонтери вже обіцяють – збиратимуть людей щовихідних і такі акції стануть у притулку традиційними. А ось охочих взяти собі чотирилапого друга додому тут чекають щодня.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні