Люди

Франківські волонтери закликають допомогти бійцю, котрий вийшов з коми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтерка Наталія Перцович просить допомогти засобами гігієни для пораненого бійця АТО та Будинку пристарілих в Більшівцях.

Допомога

“Потрібна допомога для бійця АТО який вийшов з коми! Потрібні підгузники-труси і одноразові пеленки! В 2014 році їх отримували багато від дівчат які працюють закордоном – зараз не маємо. Підгузники та пеленки також потрібні в Будинок перестарілих в селі Більшівці Галицького району”, – пише Перцович на своїй сторінці в мережі Фейсбук.

Жінка закликає допомогти бійцю Олександру, який вийшов з коми. Про нього наразі піклується волонтерка Mar’yana Voloshyn:

“У неділю провідували Сашу. Я вже Вам про нього розповідала. Це той боєць, котрий був у гіпоглікемічній комі. Це той самий боєць, для якого я просила допомоги у та якісної медичної консультації. Консультацію таки отримали. Відновлення у випадку Сашка можливе на 60% (у героя відмерла підкорка головного мозку). Особисто я не маю медичної освіти, та стан хлопця змінився у кращу сторону. Умови, котрі є у нашому шпиталі, чудовий та чуйний медичний персонал – дали свої плоди. Саша вже менше хаотично ходить і вигукує слово “Даш”, став менш агресивним, мене упізнав і вже не смикав боляче за руку. Він вже самостійно їсть ложкою, а це, я вважаю, величезне досягнення. Мама невтомно дякує лікуючому лікареві за його уважність, та постійну присутність у житті Сашка та директору закладу, Гриненку Юрію Олександровичу, котрий дав дозвіл на те, що замість 24 днів, Сашко перебуває в шпиталі понад 3 місяці. Є й невтішні моменти, Сашко став інсулінозалежним…

За час нашої розмови він сидів поруч на дивані і, навіть, трішки поспав.
Мама нашого героя просить небайдужих посприяти у придбанні памперсів, пеленок, оскільки він, через те, що мозок постраждав, ходить під себе.Спроби привчити його до туалету, поки не дають позитивних результатів.

П.С. Колись, до війни, у Сашка була сім”я: кохана дружина і донечка… Сьогодні у нього є тільки мама… Ось така вона, війна, війна, що нас змінила”.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.