Люди

Франківські волонтерки продають книги, щоб зібрати гроші для ЗСУ

Google+PinterestLinkedInTumblr

Дві 18-річні іванофранківки Валерія Пирог та Вікторія Панашенко започаткували акцію для підтримки Збройних сил України. У соціальних мережах волонтерки продають електронну літературу, пише Репортер з посиланням на Суспільне.

Франківські волонтерки продають книги, щоб зібрати гроші для ЗСУ
Валерія Пирог та Вікторія Панашенко

Щоб підтримати українську армію, волонтерки упродовж місяця в соціальних мережах розпродують власну бібліотеку — понад 200 електронних книг.

Усі вторговані гроші волонтерки передають на потреби армії. Ціна однієї книги — 40 грн, тому кожен охочий може придбати її дешевше, ніж на спеціальних сайтах, каже Валерія Пирог.

У нас є книги українською та англійською мовами. Російську мову з цього списку ми виключили зі зрозумілих причин. Більшість книг, звичайно, українською. Разом із тим у нас є 56 книг англійською мовою, — розповідає дівчина.

Для того, щоб було зручно обрати книжки, дівчата створили Telegram-канал, на якому є перелік усієї літератури. Список книг поділили на жанри та переклад.

Спочатку ми створили Google-документ із кожною книгою, під кожен жанр. Але ми зрозуміли, що не всім зручно користуватися документом. Тому вирішили створити Telegram-канал. І вже окремими повідомлення закріпили всі жанри, які в нас є. Також публікуємо там звіти, — каже Вікторія Панашенко.

За час благодійної акції дівчатам вдалося вторгувати понад 3 тис грн. Їх Валерія та Вікторія одразу перерахували на потреби української армії. У вільний час, розповідають волонтерки, вони плетуть сітки та продають солодощі, а всі вторговані гроші віддають на благодійність.

Ми не чекаємо, поки назбирається якась велика сума. Наприклад, якщо вдалося зібрати 200-300 гривень, то ми їх одразу кудись переказуємо, тому що нам ці гроші на картці не потрібні. Хай вони закриють якийсь збір або підуть на закупівлю чогось важливого, — ділиться Валерія Пирог.

Надалі волонтерки планують поповнювати електронну бібліотеку, щоб зацікавити ще більше покупців.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.