Люди

Франківські школи та лікарні охоронятимуть, аби уникнути терактів чи нещасних випадків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Державна служба охорони при УМВС України в Івано-Франківській області однією з перших ініціювала забезпечення охороною навчальні та лікувальні заклади області, повідомляє прес-служба облуправління УМВС.

shko

“Ми зустрілись із представниками охорони здоров’я та управління освіти щодо забезпечення охороною навчальні та лікувальні заклади, що знаходяться на теренах області, – розповів начальник Управління Державної служби охорони Михайло Чорнописький. – Працівники ДСО мають визначені законом права та повноваження на застосування владних функцій щодо правопорушників. Окрім суто охоронних функцій, ми можемо забезпечувати контрольно-перепускний режим та дотримання громадського порядку в таких установах.

Відтепер доступ на територію і в приміщення освітніх та лікувальних закладів здійснюватиметься під контролем працівника охорони.

Працівники Державної служби охорони проведуть в школах та лікарнях відповідну роботу зі створення безпечних умов збереження життя і здоров’я учнів та працівників.

“Охоронятимуть заклади, аби уникнути можливих нещасних випадків, пожеж, аварій, терористичних актів, а також протиправних дій зі сторони злочинців”, – додав Михайло Чорнописький.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні