Люди

Франківські енергетики проведуть «Естафету добрих справ»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У ПАТ «Прикарпаттяобленерго» стартувала «Естафета добрих справ» – соціальна акція, яка триватиме 11 місяців. Працівники підприємства будуть реалізовувати різнопланові соціальні ініціативи, самостійно організовуючись задля спільної доброї мети. Загалом участь у благодійній кампанії візьме 17 філії та 11 дирекцій товариства.

10303812_921712637839073_2570333241692824225_n[1]

Попередньо енергетики провели жеребкування, поділивши між підрозділами місяці в які вони зможуть реалізовувати свої проекти. Тож тепер у визначений жеребом період кожен колектив обиратиме і організовуватиме добру справу, спрямовану на підтримку місцевої громади чи конкретної людини, що потребує допомоги.

Благодійні акції можуть бути найрізноманітнішими, розпочинаючи від допомоги дітям-сиротам і закінчуючи прибиранням вулиць. Кожен підрозділ самостійно обирає, як саме і кому він буде допомагати. Головне – щоб благодійні ініціативи приносили користь людям і громаді.

Усі етапи акції висвітлюватимуться на корпоративному сайті компанії та сторінці обленерго у соціальній мережі Facebook.

Першими естафету розпочинає Дирекція з енергозбуту Центрального офісу компанії. Уже в середу, 4 січня, збутовики запросять вихованців Угорницької школи-інтернату для дітей сиріт на перегляд мультфільму у місцевий кінотеатр.

«Наші діти мають можливість ходити в кінотеатри і нам здається це абсолютно звичною і нормальною річчю, – розповідає працівник дирекції з енергозбуту, співорганізатор акції Віталій Прачук. – Але для дітей-сиріт навіть кіно – це справжня розкіш, тож ми вирішили подарувати їм справжнє свято – похід в кіно з поп-корном, соком, солодкими подарунками. Думаю, що в такі складні часи, які ми нині переживаємо, такі маленькі позитивні ініціативи дуже потрібні. Ми не збираємося зупинятися на цій акції і беремо шефство над цим навчальним закладом у культурно-мистецькому аспекті. Протягом року запрошувати їх в театр, на ігри НФК «Ураган», організовувати для них майстер-класи» .

Енергетики сподіваються, що інші організації візьмуть приклад з ініціативи працівників компанії, адже крім матеріальної підтримки діти потребують духовного та культурного розвитку. А подарувати дітям книжку чи квиток на виставу – це не така витратна справа.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні