Люди

Франківське онкогематологічне відділення ОДКЛ отримало веновізор (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У четвер, 13 лютого, в обласній дитячій клінічній лікарні волонтери передали веновізор для онкогематологічного відділення.

Кошти на нього зібрали під час благодійних концертів у межах проєкту «На шапку», пише Репортер.

Веновізор – це прилад, який дозволяє визначити розташування вен, а відповідно – внутрішньовенні процедури стануть менш болісними, особливо для маленьких пацієнтів.

Впродовж літа й осені 2019 року на території Палацу Потоцьких відбулося 9 благодійних концертів. До акції долучилися батьки й педагоги міста, які 1 вересня відмовилися від квітів, натомість – пожертвували кошти на добру справу. Загалом вдалося зібрати 88 300 гривень.

Але купити веновізор виявилося складніше, ніж зібрати кошти. Щоб знайти оптимальне співвідношення «ціна-якість» довелося залучати волонтерів з Китаю та США. Саме вони домовлялися про придбання апарату, адже його продають лише медичним закладам.

Придбали веновізор для франківської ОДКЛ за 81 000 гривень в Китаї. В Україні аналогічний прилад коштує удвічі дорожче.

«Передача відбулася символічно у переддень онкохворої дитини, це для нас дуже велике свято. Нам завше складніше працювати саме з дітьми. Бо вони маленькі, ручки малесенькі, плачуть, голки великі. А так венізатор допоможу менше нервуватися і нам, і дітками», – каже завідувачка онкогематологічного відділення ОДКЛ Алла Іваненко.

Кошти, які залишилися спрямують на придбання іншого необхідного для відділення обладнання. Сума наразі недостатня, тому вже влітку стартує новий сезон благодійних концертів «На_шапку».

«Ми маємо вже 50 тисяч гривень, але нам лишилося дозбирати ще зовсім трішки. Усім людям і меценатам, хто хоче долучитися виходьте на нас, – каже одна зі співорганізаторів благодійного проекту «На_шапку» Леся Качурова. – І я маю надію, що ми до початку сезону таки назбираємо потрібні кошти».

Авторка: Тетяна Скоропляс
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.