Люди

Франківська студентка перемогла на всеукраїнському конкурсі витинанок

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Днями у Галереї мистецтв Луцька відбулася виставка витинанок «Мереживні вірші» за мотивами творів Лесі Українки, під час якої визначили переможців всеукраїнського конкурсу.

Організована виставка-конкурс кафедрою образотворчого мистецтва та дизайну Волинського національного університету імені Лесі Українки з нагоди 150-ї річниці від дня народження поетеси, пише Репортер.

На розгляд журі було представлено близько ста робіт з десяти міст України. Зокрема, учасниками конкурсу стали студенти 21 навчального закладу.

Призерами конкурсу стали і студентки Університету Короля Данила: Анна Балан, Галина Назарук та Соломія Бойчук. Керівник творчих робіт студентів – старший викладач кафедри дизайну Галина Кухар.

А витинанка «Співець», авторства Галини Назарук, отримала Диплом з відзнакою за майстерність виконання та творчий підхід в 1 віковій категорії.

«Раніше я ніколи не робила витинанки, це мій вдалий дебют. Навчилася цьому мистецтву в Коледжі Університету Короля Данила. На конкурс подала роботу «Співець». Вона присвячена тексту Лесі Українки. І приємно, що моя робота здобула перемогу», – розповідає студентка 3-курсу (спеціальність «Дизайн») Галина Назарук.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні