Люди

Франківська художниця Наталія Коліжак потребує допомоги з лікуванням

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Художниця з Івано-Франківська Наталія Коліжак просить допомоги з лікуванням.

У жінки діагностували коксартроз – стирання суглобів тазу. Про це вона повідомила у себе на Facebook-сторінці, пише Репортер.

Художниця наталія Коліжак просить грошей на лікування
Наталіія Коліжак

Уже так склалося, що фізична біль зі мною з 10 років, – пише Наталіяж Коліжак. – Я докладала безліч зусиль і вірила, що здоров’я уже близько. Грудень 2022, я виходжу з кабінету стоматолога, сльози течуть самі. Стираються щелепні суглоби, потрібно починати лікування негайно, обов’язково перевірити хребет. Не встигаю видихнути, як у бабусі діагностують рак,  мама злягає зі складною хворобою. Паралельно МРТ хребта, ( і тут усе не просто) операція на зуби, ускладнення. Я розриваюсь між цим всім, починаю сильно худнути, недивно, але лякає. І тільки цього тижня повертаюся до власного обстеження, турбують сильні болі.

Наталії Коліжак 25 років. Зараз й довелося відмовитися від роботи і від творчості. Вона просить фінансової допомоги на лікування. Попередньо їй треба 60 тис грн.

  Поки невідомо чи сума остаточна, я досі проходжу обстеження, здаю аналізи і вірю, що операція не знадобиться, – каже дівчина.

Допомогти можна, придбавши одну з картин Наталії за посиланням. Якщо вартість не підходить, можна писати в приватні повідомлення. Перевага надаватиметься покупцям з Франківська, оскільки Наталії не можна надовго покидати дім, щоб відправити картини.

Також можна допомогти, перерахувавши гроші на монобанку.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.