Люди

Франківка стала фіналісткою премії «Для жінок у науці»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Доцент кафедри хімії Прикарпатського університету Тетяна Татарчук у 2019 році увійшла у ТОП-10 жінок-науковців – фіналістів Української премії «Для жінок у науці».

Про це у Facebook повідомив ректор університету Ігор Цепенда.

Тетяна Татарчук

За його словами Тетяна Татарчук отримала можливість реалізувати у 2020-2021 роках двосторонній українсько-польський науковий проєкт «Фотокаталітичні гібридні системи для очищення води».

«Наші науковці співпрацюватимуть разом з колегами з Ягеллонського університету, – написав Цепенда. – Переможців конкурсу (15 проєктів з 171 поданих!) було обрано та оголошено наприкінці року у Варшаві Спільною Комісією з питань співробітництва в сфері науки і технологій (Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA), до складу якої входять представники Польщі та України».

Тетяна Татарчук має більше 40 наукових публікацій (Scopus) та очолює Навчально-науковий центр хімічного матеріалознавства та нанотехнологій Прикарпатського національного університету. Вона вже кілька років успішно співпрацює із професором, завідувачем кафедри неорганічної хімії, заступником декана із наукової роботи хімічного факультету Ягеллонського університету Войцехом Мациком.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні