Люди

Франківка Марина Сєдова хоче віддати понад 4000 євро на армію, але її рахунок заблокував Приватбанк

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Марина Сєдова народилась у Сиктивкарі, в Росії, але вже п’ять років живе у Франківську. Тут знайшла притулок від путінського режиму. Вдома Марина була активісткою правозахисної організації. Брала участь в акціях за свободу зібрань, мітингів. Її тричі там затримували.

У Франківську вона вивчає єврейську історію, проводила екскурсії та вчила юдаїку в Києво-Могилянській академії, а також багато волонтерить, пише Репортер.

На сьогодні Марина Сєдова заощадила чималу суму та хоче переказати її українській армії, але ПриватБанк заблокував її рахунки, ніби як резидентки країни агресора.

До теми: Марина та єврейський Станиславів (ФОТО)

«Правда, вони незаконно вважають мене резиденткою РФ і нерезиденткою України, але менше з тим, – говорить Марина Сєдова. – На одному з рахунків у мене лежить приблизно 4850 євро, які я накопичувала близько семи років і дуже хотіла витратити на щось дійсно вартісне. Я знайшла те, куди я можу це витратити, – на потреби армії, але оскільки рахунки заблоковані, то я не можу це зробити».

Ось яку відповідь отримала Сєдова у чаті Приват24:

Марина писала Приватбанку, аби ці кошти переказати на потреби армії. Буде писати заяви.

«Просто вчора російська генпрокуратура заявила, що буде розглядати як держзраду Росії будь-яку допомогу країні, яка загрожує їхньої безпеці. А я надсилала спочатку 300 грн на “Повернись живим”, а потім десь 200 доларів на потреби київській ТРО, в якій зараз боронить Україну багато моїх друзів. Але це якась така маленька зрада. Я вирішила, що як зраджувати, то вже солідніше», – говорить Марина.

У пресслужбі Приватбанку «Репортер» повідомили, що бан працює для всіх – обійти розпорядження НБУ вони не можуть.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.