Люди Світ

Франківців попереджають про перебої зі світлом – через негоду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Синоптики повідомили енергетиків про погіршення погодних умов. Вже у найближчу годину область може полонити антициклон, який принесе сильні опади у вигляді дощу та мокрого снігу.

А протягом наступної доби може спостерігатися посилення вітру до 15-20 м/с, на дорогах можлива ожеледиця, інформують в обленерго.

bez_svitla_2

Енергетики прогнозують, що зміна погоди може призвести до налипання мокрого снігу на електропроводах, що у свою чергу може спричинити перебої в електропостачанні.

Прикарпатців закликають бути обережними під час перебування поруч з лініями електропередач, у випадку пошкодження обладнання та пориву проводу негайно телефонувати у Кол-центр компанії за номером 0 800 50 40 20 та (0342) 59 40 20.

Однак енергетики попереджають, що через шквал дзвінків лінії Кол-центру підприємства можуть бути перевантажені, тому просять споживачів з розумінням ставитися до ситуації. Аварійні бригади укомплектовані необхідними матеріалами і готові до роботи при аварійних ситуаціях, які можуть виникнути при погіршенні погодних умов.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні