Люди

Франківців кличуть підтримати дітей з аутизмом та одягнутися в блакитне

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Щороку 2 квітня відзначається всесвітній день поширення інформації про аутизм.

Цій темі була присвячена прес-конференція за участю начальниці управління охорони здоров’я Марії Бойко та мера Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

«Досить не проста тема для суспільства. Але ми вважаємо, що сьогодні час про це говорити,- каже мер Руслан Марцінків.- Говорити відверто. У Франківську є близько 30 таких родин але, думаю, їх більше бо не кожен хоче ділитися».

Марцінків пообіцяв, що у вересні на базі “Лімниця” організує оздоровчий семінар для родин, які зіткнулися з такою проблемою. На ньому родини зможуть поспілкуватися, обмінятися досвідом, послухати тренерів та фахівців. Профінансують його з міського бюджету.

«Хочеться донести до суспільства Івано-Франківська, що існують такі дітки. Ми живемо, як в паралельному світі з вами. Ми не хочемо щоб в нас бачили тільки діагноз. Нам потрібно щоб ви нас підтримали, так нам буле легше,- сказала одна із мам.

Зазначимо, що о 17.00 годині, біля готелю «Надія» проведуть акцію «Франківськ у блакитному». Усі охочі можуть одягнутися в блакитне й прийти і таким чином підтримати сім’ї.

Також такий флеш-моб провели у всіх медичних закладах Івано-Франківська.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.