Відео Люди

Франківців кличуть на загальноміську Хресну дорогу (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’яту неділю Великого посту священнослужителі запрошують іванофранківців на загальноміську Хресну дорогу.

Її проводять традиційно уже 22 роки поспіль. І з кожним разом молитовна хода збирає все більше учасників, відзначають ініціатори. Цього року очікують до 30 тисяч людей.

Головна мета молитовної ходи останніми роками незмінна – молитва за мир в Україні. Однак прийдешню Хресну дорогу Всеукраїнська Рада церков присвятила також Року родини. У зв’язку з цим внесли певні зміни у її сценарій.

Упродовж останніх десятиліть іванофранківці проходять 14 стацій під одним і тим же хрестом. Його створили спеціально для Івано-Франківської архиєпархії з нагоди двотисячоліття християнства.

Під час масової Хресної Дороги парафіян просять бути зосередженими і милосердними. Дотримуватися порядку. І при потребі – подати руку допомоги старшим людям і дітям.

До теми: У Франківську пройшла театралізована Хресна дорога (Фоторепортаж)

Митрополича Хресна дорога відбудеться цієї неділі, 14 квітня, о 14 годині. Свою молитовну ходу віряни розпочнуть біля храму Царя Христа, що в мікрорайоні “Майзлі”, а завершать – в Архікатедральному соборі Воскресіння Христового.

Перші три стації хрест нестимуть священики, семінаристи та сестри-монахині. Далі – викладачі місцевих вишів і вчителі шкіл. Після них символ розп’яття переймуть учні старших класів і студенти. За ними – молодіжні церковні спільноти, пластуни, лицарі Колумба. На 8-й стації хрест передадуть військовослужбовцям та членам їх сімей. А також – волонтерам та капеланам. З їхніх рук – у руки правоохоронців та “надзвичайників”. Завершальні стації із хрестом пройдуть чиновники, політики та медики.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.