Відео Люди

Франківці збирають гроші на ремонт геріатричного пансіонату (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Пожертвуй гроші – познач друга. В Івано-Франківську запустили благодійний флеш-моб, щоб зібрати необхідну суму на ремонт кімнат мешканців геріатричного пансіонату.

На стінах позаду скриньки з десяток світлин. На них – усміхнені старенькі – самотні люди, для яких геріатричний пансіонат став домівкою. Саме ця виставка і дала поштовх благодійній акції. Адже фото на її фоні є однією з умов.

Створити атмосферу домашнього затишку для тих, хто як ніхто його потребує. Ось, кажуть волонтери, основна мета їхньої акції. До своїх підопічних навідуються щотижня. Та якщо перші поверхи пансіонату нагадують радше санаторій, то стіни четвертого, де нині мешкають найтяжчі, лежачі вихованці закладу, просто пригнічують. Тому вирішили – знайти гроші на ремонт бодай однієї кімнати.

Поки волонтери збирають гроші, у геріатричному пансіонаті кипить робота. За кошти із бюджету та завдяки підтримці благодійників тут вже вдалося зробити кілька кімнат. Та на черзі ще 20. А грошей, каже керівник закладу, на це потрібно чимало. Перевтілення одного приміщення вартує близько 50 тисяч, бо доводиться зривати все до основи. Якісного капітального ремонту ці стіни не бачили уже 40 років.

У стінах міської ради скринька для пожертв стоятиме до кінця місяця. Потім її разом із фотовиставкою перенесуть в інше місце, аби продовжити благодійну справу.

Деталі в сюжеті каналу 402:

Дарувати підтримку

Дарувати підтримкуАктивісти збирають гроші на ремонт кімнат геріатричного пансіонату

Posted by Канал 402 on 2020 m. sausio 15 d., trečiadienis

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Comments are closed.