Люди

Форум видавців. Тарас і Мар’яна Прохаськи розповіли дітям, як зрозуміти козу

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У рамках XXII Форуму видавців у «Читальні» Державного природознавчого музею на зустріч з Тарасом Прохаськом та Мар’яною Прохасько зібралися батьки з маленькими поціновувачами «кротячих» історій. Нещодавно у «Видавництві Старого Лева» вийшла третя книжка про маленьких кротенят – «Як зрозуміти козу». Дітлахи захоплено розповідали про улюблених героїв твору, подарунки на Святого Миколая та свої мандри, пише “Видавництво Старого Лева”.
forum_prohasky_1
«Я би хотів бути подібним на Загату, – каже письменник Тарас Прохасько. – Вона дуже впевнена у собі й добре знає, чого хоче і чого не хоче. До того ж, в останній книжці вона зробила гарну кар’єру – стала капітаном корабля!»
Автори розповіли про те, звідки з’явився корабель «Метафора» та ідея відправити звіряток у морські мандри.
«Там є таке добре слово «притарабанив». Бо саме це й зробив Святий Миколай, подарувавши нашим маленьким героям корабель», – каже Тарас.
«Ми вирішили написати цю книжку, бо самі подорожували з друзями на яхті, – згадує Мар’яна Прохасько. – Там був капітан, який захотів, щоб я намалювала його портрет. І ті герої книжки на яхті – то ми й наші друзі».
forum_prohasky_7 (1)
Діти із задоволення прослухали уривок з твору «Як зрозуміти козу», а також поділилися своїми досягненнями в читанні кротячої епопеї. Більшість вже встигла «посмакувати» всіма трьома книжечками. Звісно, обговорили й питання, яке хвилювало усіх: як все ж таки зрозуміти козу?
«Щоб зрозуміти, найважливіше – хотіти це зробити, – зазначає Тарас Прохасько. – Не сприймати чужу мову як щось страшне. А вчитися знаходити спільну».
Автори наголосили на тому, що книжка «Як зрозуміти козу» – перш за все, про те, що через порозуміння з іншими можна зрозуміти себе самого.
Прохасько
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.